۳۸ هزار جلد گذرنامه در اصفهان در خرداد ماه امسال صادر شد

رئیس اداره مهاجرت و گذرنامه استان اصفهان از صدور ۳۸ هزار و ۴۱۷ جلد گذرنامه در خرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ضربان خبر، سرهنگ نعمت الله طاهرپور با بیان اینکه خدمت به زائران ابا عبدالله الحسین (ع) افتخار است، گفت: در خرداد ماه سال جاری ۳۸ هزار و ۴۱۷ جلد گذرنامه در استان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد قابل توجهی داشته است.

وی افزود: با توجه به نزدیکی به ماه محرم و اربعین حسینی، از هم اکنون اقدامات و برنامه ریزی هایی در راستای تسهیل در رفت و آمد، صدور گذرنامه و در نتیجه امنیت وآرامش خاطر زائران اربعین در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس اداره مهاجرت و گذرنامه فرماندهی انتظامی استان به آمادگی کامل این پلیس برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) و برپایی هرچه باشکوه‌تر مراسم پیاده روی اربعین سال جاری اشاره کرد و گفت: از زائرانی که مهلت گذرنامه آنها کمتر از ۶ ماه باشد می‌خواهیم در اسرع وقت به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه و نسبت به تعویض گذرنامه خود اقدام کرده و اخذ گذرنامه را به روزهای اوج مراسم پیاده روی اربعین موکول نکنند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه مدت زمان زیادی تا برپایی مراسم پرفیض پیاده روی اربعین حسینی (ع) باقی نمانده به کسانی که قصد دارند در این مراسم شرکت کنند توصیه می‌کنیم از هم اکنون نسبت به صدور و یا تمدید گذرنامه خود اقدام کنند.

مارا دنبال کنید :