پیشرفت ۴۴ درصدی جهاد آبرسانی در اصفهان

مدیرعامل آبفای اصفهان گفت: پروژه با پیشرفت ۴۴ درصدی در استان اصفهان در حال پیشرفت است که بالاتر از میانگین کشوری است و ادامه اجرای آن نیازمند کار و همت جهادی است.

به گزارش ضربان خبر، در نشستی با حضور مدیرعامل آبفای استان اصفهان و فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان، روند اجرای پروژه جهاد آبرسانی با پیشرفت ۴۴ درصدی در استان اصفهان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

حسین اکبریان، مدیرعامل آبفای استان اصفهان با تقدیر از سپاه، استانداری و راهداری استان در اجرای پروژه جهاد آبرسانی اظهار کرد: این پروژه با پیشرفت ۴۴ درصدی در استان اصفهان در حال پیشرفت است که بالاتر از میانگین کشوری است و ادامه اجرای آن نیازمند کار و همت جهادی است.

وی با تاکید بر تسهیل در فرآیند ارسال و پرداخت صورت وضعیت ها افزود: این پروژه در شهرستان نایین نسبت به شهرستان‌های سمیرم و فریدونشهر به دلیل اقلیم و شرایط آب و هوایی با سرعت بیشتری در حال پیشرفت است و امیدواریم با مساعد شدن هوا، اجرای این پروژه در ۲ شهرستان دیگر سرعت بیشتری به خود گیرد.

اکبریان با لزوم برطرف شدن مشکل وجود معارضان در مسیر اجرای این پروژه، به جزئیات پیشرفت آن اشاره و بیان کرد: با اجرای طرح جهاد آبرسانی در ۳ شهرستان استان اصفهان بیش از ۲۱ هزار نفر از آبرسانی پایدار بهره‌مند می‌شوند و از مجموع ۳۶۱ کیلومتر لوله‌گذاری برآورد شده، تاکنون در این سه شهرستان ۱۳۰ کیلومتر لوله‌گذاری اجرا شده و از ۱۰ هزار متر مکعب مخزن که در این طرح اجرا خواهد شد تاکنون ۲ هزار و ۹۵۰ متر مکعب مخزن احداث شده است.

سردار مجتبی فدا، فرمانده سپاه استان اصفهان نیز در این نشست با تاکید بر اولویت‌بندی اجرای پروژه بر اساس میزان پیشرفت در شهرستان‌های نائین، فریدونشهر و سمیرم، خواستار پیگیری انعقاد قرار داد مرحله دوم جهاد آبرسانی در استان اصفهان شد.

وی همچنین در این نشست بر برطرف شدن مشکلات بر سر راه این پروژه به ویژه موانع مالی تاکید کرد.

 

 

مارا دنبال کنید :