وزیر راه و شهر سازی تاکید کرد: ضرورت حمایت از ذوب آهن اصفهان جهت تسهیل در تولید محصولات فولادی و ریلی

به گزارش ضربان خبر، در اولین روز برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و میلاد صالحی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از غرفه ذوب آهن اصفهان در این نمایشگاه بازدید کرده و در جریان دستاوردها و تولیدات جدید ذوب آهن اصفهان و از جمله انواع ریلی ملی قرار گرفتند.

در اولین روز برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و میلاد صالحی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از غرفه ذوب آهن اصفهان در این نمایشگاه بازدید کرده و در جریان دستاوردها و تولیدات جدید ذوب آهن اصفهان و از جمله انواع ریلی ملی قرار گرفتند.

وزیر راه و شهرسازی در این بازدید گفت: تولید ریل ملی از جمله ریل راه آهن و مترو توسط ذوب آهن اصفهان موجب افتخار دولت و مردم است و ما از این جهت کمال تشکر و قدردانی را از مدیریت و کارکنان ذوب آهن اصفهان داریم.

وی بر ضرورت حمایت از ذوب آهن اصفهان جهت تسهیل در تولید و عرضه محصولات فولادی و ریلی تاکید کرد و اظهار داشت: جهت حمایت از تولید ریل ملی تعاملات خوبی با مدیریت ذوب آهن اصفهان داریم و بزودی نیز برای حل مشکلات، تبادل نظر و چاره اندیشی می‌شود.

در این بازدید، اسماعیل محمدی سرپرست فروش محصولات صنعتی و خاص این شرکت  گفت: ذوب آهن اصفهان تنها تولیدکننده ریل در کشور و خاورمیانه و هفدهمین کشور تولیدکننده ریل در جهان مطابق جدیدترین استانداردهای جهانی است.

وی افزود: با توجه به همکاری با دانش‌بنیان‌ها در آینده نزدیک تولید انبوه سوزن ریل توسط ذوب آهن اصفهان صورت خواهد گرفت.

محمدی گفت: با توجه به تولید و عرضه ریل به خطوط ریلی کشور و متروی کلان شهرها در سال‌های اخیر، هم اینک برای صدور این محصول به خارج از کشور نیز در حال برنامه ریزی هستیم.

مارا دنبال کنید :