واکنش باهنر به انتخاب رئیس جدید جبهه اصلاحات

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: افرادی از جریان اصلاحات که پایبند به انقلاب اسلامی هستند و در چارچوب نظام فعالیت می کنند باید بیایند و فعال بشوند و به مسئله مشارکت کمک کنند. این گونه نباشد که دوباره در جریان اصلاحات شاهد آن باشیم که جریانی تندرو به دنبال فتنه‌گری، اغتشاش و هنجار شکنی ها و این مدل کارها برود.

به گزارش ضربان خبر، محمدرضا باهنر دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری در رابطه با انتخاب رئیس جدید جبهه اصلاحات ایران گفت: به هرحال جریان اصلاحات هم حق دارد و می تواند در چارچوب نظام فعالیت های خود را انجام دهند و دور هم جمع شده و کار انتخاباتی یا فعالیت سیاسی کنند.

وی افزود: افرادی از جریان اصلاحات که پایبند به انقلاب اسلامی هستند و در چارچوب نظام فعالیت می کنند باید بیایند و فعال بشوند و به مسئله مشارکت کمک کنند. این گونه نباشد که دوباره در جریان اصلاحات شاهد آن باشیم که جریانی تندرو به دنبال فتنه‌گری، اغتشاش و هنجار شکنی ها و این مدل کارها برود.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی تاکید کرد: در غیر این صورت، بنده افراد بسیاری را از این جریان می شناسم که انسان های متدینی هستند و انقلاب و نظام را قبول دارند اما به عنوان مثال باهنر را قبول ندارند، خب این اشکالی ندارد.

باهنر در پایان گفت: بحث بنده این هست، که این دوستان رقیب حزبی باشند و خدایی نکرده خود را رقیب نظام قلمداد نکنند، بیایند رقابت سالم حزبی و سیاسی در کشور انجام بدهند که اتفاقا ما هم از آن استقبال می کنیم.

عصر دیروز سید حسن رسولی عضو جبهه اصلاحات خبر از انتخاب آذر منصوری به عنوان رئیس جدید این جبهه داد و گفت انتخاب هیات رئیسه جدید در جلسات آتی این جبهه انجام خواهد شد.

مارا دنبال کنید :