مشاهده بارنامه‌ و صورت وضعیت صادره به صورت برخط

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: رانندگان حرفه‌ای وسایل نقلیه سنگین با نرم افزار کاربردی «استعلام» می‌توانند بارنامه‌ها و صورت وضعیت صادره خود را به صورت برخط مشاهده کنند.

به گزارش ضربان خبر به نقل از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، محمدعلی صلواتی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان اظهار کرد: به کمک اپلیکیشن استعلام، رانندگان وسایل نقلیه سنگین می‌توانند پس از ورود با اطلاعات حرفه‌ای خود، ضمن بررسی پروفایل خود در سازمان راهداری، نسبت به استعلام وضعیت بارنامه‌ها و یا صورت وضعیت‌های صادر شده برای خود اقدام کنند.

وی افزود: رانندگان با وارد کردن شماره همراه و کدملی خود می‌توانند وارد این نرم‌افزار شوند و پروفایل شخصی خود که شامل اطلاعات کامل رانندگان از قبیل کدملی، شهرستان محل سکونت، شماره و وضعیت کارت هوشمند و گواهینامه و نیز نوع رانندگی باری یا مسافری را مشاهده کنند.

صلواتی با بیان اینکه در این نرم‌افزار تاریخ اعتبار کارت‌های هوشمند و سلامت رانندگان قابل مشاهده است، گفت: سوابق عملکردی رانندگان باری و مسافری از سال ۱۳۹۹ در نرم افزار استعلام بایگانی شده است، همچنین پیمایش و میزان سوخت رانندگان نیز ذکر شده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان خاطرنشان کرد: اپلیکیشن استعلام به منظور دسترسی رانندگان به پروفایل اطلاعات کاربری در سازمان راهداری، سوابق بارنامه، صورت وضعیت و CMR، ایجاد و در برنامه کافه بازار قابل دریافت است.

وی خاطرنشان کرد: رانندگان حرفه‌ای وسایل نقلیه سنگین با نرم افزار کاربردی «استعلام» می‌توانند بارنامه‌ها و صورت وضعیت صادره خود را به صورت برخط مشاهده کنند.

مارا دنبال کنید :