مدیر انرژی و سیالات فولاد مبارکه:

فولادمبارکه، فولاد

مدل سهمیه‌بندی برق فولادسازان توسط توانیر صحیح نیست /هماهنگی‌های وزارتخانه‌های نیرو و صمت شدت و ضعف دارد

مدیر انرژی و سیالات فولاد مبارکه به مدل سهمیه‌بندی برق توسط وزارت نیرو در تابستان سال جاری ایراد وارد دانست و تصریح کرد در این مدل برخی فولادسازان امکان تولید ندارند. 

به گزارش ضربان خبر، سیدامیر طباطبائیان مدیر انرژی و سیالات فولاد مبارکه درباره سهمیه‌بندی برق صنایع در تابستان سال جاری به  گفت: وزارت نیرو در سهمیه‌بندی برق در فصول اوج مصرف، با شرکت‌های فولادی هماهنگی‌هایی دارد اما این هماهنگی‌ها با شدت و ضعف صورت می‌گیرد.

وی افزود: در سال ۱۴۰۰ این هماهنگی بسیار ضعیف بود، در سال ۱۴۰۱ بهبود پیدا کرد و در سال جاری نیز گویا با تاخیر دارد صورت می گیرد.

طباطبائیان تصریح کرد: اختلافی که بین فولادسازان و وزارت نیرو بر سر سهمیه انرژی وجود دارد در مدل سهمیه بندی است، گاه در مدلی که وزارت نیرو ابلاغ کرده برای فولادسازان امکان تولید وجود ندارد.

مدیر انرژی و سیالات فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: آن گونه که به ما ابلاغ شده توانیر در صدور ابلاغیه مربوط به مدیریت بار مشترکین سیمان، فولاد و انرژی‌بر در تابستان با وزارت صمت هماهنگ شده اما آن طور که از گفته‌های مدیران وزارتخانه برمی‌آید هنوز هماهنگی‌ها نهایی نشده است.

مارا دنبال کنید :