لحظات نفس گیر ماراتن انتخابات/مردم شهرستان فلاورجان رای به تغییر می دهند یا تکرار مکررات

به گزارش ضربان خبر، در حالی لحظات پایانی تبلیغات کاندیداها برای رقابت به منظور رسیدن به تنها کرسی نمایندگی این شهرستان در صحن سبز بهارستان است، که رقابت های بسیاری در بین کاندیداهای انتخاباتی این شهرستان وجود دارد.

شنیده حاکی ازاین است که رقابت بین دو نامزد انتخاباتی در این شهرستان زیاد است، هر چند که برخی از تحول خواهان این شهرستان به حمایت از یک کاندیدا پرداختند اما این درحالی است که همچنان بین دکتر لیلا اله دادیان دانش آموخته دکترای اقتصاد با نماینده قبلی با سابقه 16 ساله در مجلس شورای اسلامی رقابت بیشتر از سایر کاندیداها است.

رقابت لیلا اله دادیان با سید ناصر موسوی لارگانی در شهرستان فلاورجان برای تصاحب کرسی مجلس شورای اسلامی شدت گرفته است.

با نزدیک شدن به موعد انتخابات مجلس شورای اسلامی، تنور انتخابات در شهرستان فلاورجان داغ تر شده است، محافل سیاسی با جدیت بیشتر به دنبال آنالیز و بررسی برنامه نامزدهای انتخابات هستند و جلسات متعددی در شهر توسط کاندیدا انتخابات و حامیان آنها در حال برگزاری است.

برف زمستانی هم از تب و تاب انتخابات در شهرستان فلاورجان نکاسته است و شور و هیجان دو چندانی را بر فضای انتخاباتی شهرستان فلاورجان حاکم کرده است.

در حال حاضر ۲۱ نفر از نامزدهای انتخابات مجلس دوازدهم در شهرستان فلاورجان از سوی ستاد انتخابات استان اصفهان تایید شده اند. در میان این لیست ۲۱ نفره رقابت تنگاتنگی بین لیلا اله دادیان رئیس اسبق شورای اسلامی شهر فلاورجان و موسوی لارگانی نماینده چند دوره از مجلس شورای اسلامی جریان دارد.

 

مارا دنبال کنید :