جایزه ربع رشیدی در دستان پرتوان اصفهانی ها

جایزه ربع رشیدی به همت اتحادیه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان در بخش اتحادیه صنفی حامی فن‌آوری به پاس فعالیت ارزشمند و ارائه راهکارهای نوآورنده در بستر سازی فن‌آوری و کسب و کار به اتحادیه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان تعلق گرفت.

رئیس اتحادیه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ضربان خبر اظهار کرد: جایزه ملی فناوری ربع رشیدی یکی از بزرگترین و معتبرترین جوایز در حوزه فناوری و نوآوری در ایران است.

مصطفی سلیمان نژاد اضافه کرد: این جایزه با همکاری منطقه آزاد ربع رشیدی و توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به افراد و شرکت‌هایی که در حوزه‌های مختلف فناوری و نوآوری به عنوان پیشرو و نمونه‌ساز فعالیت می‌کنند، اهدا می‌شود.

وی تصریح کرد اظهار کرد: در این اتحادیه پرداخت حق عضویت، اخذ جواز کسب، ثبت تداخلات صنفی و همه مکانیزم‌های اتحادیه به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می‌شود.

سلیمان نژاد گفت: اولین سایت آموزشی اتحادیه‌های صنفی برای آموزش اعضای اتحادیه و ارائه همه خدمات از طریق سایت اتحادیه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان در حال انجام است.

وی افزود: در این سایت بخشنامه‌ها و اطلاعیه‌ها فقط به صورت الکترونیکی در راستای حفظ محیط زیست و paperless کردن اتحادیه صادر می‌شود.

سلمیان نژاد اضافه کرد: علاوه بر این ثبت شکایات به صورت آنلاین و همه مراحل به صورت غیر حضوری است همچنین همه دوره‌های آموزشی از طریق سامانه آموزش مجازی نخبگان برگزار می‌شود.

وی در ادامه گفت: جایزه هیأت داوران جشنواره ملی فن‌آوری ایران -ربع رشیدی- در بخش اتحادیه صنفی حامی فن‌آوری به پاس فعالیت ارزشمند و ارائه راهکارهای نوآورنده در بستر سازی فن‌آوری و کسب و کار به اتحادیه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان تعلق گرفت.

مارا دنبال کنید :