تنوع بیشتر و ارتقاء کیفیت ورق رنگی مخصوص لوازم خانگی در فولاد مبارکه

 بهزاد بهادرانی، مدیر ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه گفت: تصمیم داریم با احداث خط تکمیلی تازه‌ای در فولاد مبارکه تا پایان سال جاری، تنوع و میزان تولید ورق رنگی مخصوص لوازم خانگی را ارتقاء ببخشیم.

به گزارش ضربان خبر، بهزاد بهادرانی، مدیر ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه اظهار داشت: فرآیند توسعه ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه شامل ۳۱ پلنت است که ۲۴ پلنت آن مربوط به واحدهای تولیدی و ۷ پلنت آن مربوط به واحدهای پشتیبانی است. اولین گام موفق سال جاری اتمام زودهنگام خط تاندم پنج قفسه‌ای بود که توانستیم ۲۴ ساعت زودتر از برنامه پیش‌بینی شده این خط را راه اندازی کنیم و خوشبختانه اکنون تولید مطابق با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پیش می‌رود.

وی افزود: در روزهای ابتدایی راه‌اندازی خط تولید ورق‌های ویژه خودرو، ورق‌های خاص و حتی ورق رویه خودرو به تولید رسید. همچنین تصمیم داریم با بهینه سازی برنامه، افزایش تولید در سال‌های آتی، بهبود کیفیت و همچنین پایداری تولید را رقم بزنیم تا با انجام بهینه‌سازی‌های به موقع در صنایع فولادی بتوانیم در آینده پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشیم.

مدیر ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه در پایان تصریح کرد: امسال گام نخست بهینه‌سازی در واحد اسیدشویی ۱ رقم خورد؛ از سوی دیگر نیز در این راستا ۱۲ عدد از جرثقیل‌های سقفی ناحیه نورد سرد بهینه‌سازی شد. همچنین تصمیم داریم با احداث خط تکمیلی تازه‌ای در فولاد مبارکه‌ در ناحیه نورد سرد تا پایان سال جاری، تنوع و میزان تولید ورق رنگی مخصوص لوازم خانگی را ارتقاء ببخشیم.

مارا دنبال کنید :