تسهیلات ۲۰ میلیون پوندی بریتانیا برای کمک به کربن زدایی صنعت فولاد

پیمانکاران برای طراحی و ساخت یک تاسیسات جدید ۲۰ میلیون پوندی در نیث پورت تالبوت، انگلستان، دست به کار شده اند که هدف آن کمک به رشد کربن زدایی در صنعت فولاد است.

 به گزارش ضربان خبر، پیمانکاران برای طراحی و ساخت یک تاسیسات جدید 20 میلیون پوندی در نیث پورت تالبوت، انگلستان، دست به کار شده اند که هدف آن کمک به رشد کربن زدایی در صنعت فولاد است.
این تاسیسات که توسط شورای نیث پورت تالبوت در مشارکت با دانشگاه سوانسی هدایت می‌شود، به عنوان SWITCH (انتقال صنعتی ولز جنوبی از هاب کربن) شناخته می‌شود و در نزدیکی کارخانه پورت تالبوت تاتا استیل قرار خواهد گرفت.
این ساختمان بخشی از برنامه شهر در جهت حمایت از نوآوری و رشد تولید فولاد کم کربن است و با هدف ارتقا منطقه به عنوان پیشرو در رشد صنایع کم کربن و اقتصاد سبز ایجاد شده است و انتظار می رود تکمیل آن 18 ماه طول بکشد.
SWITCH Harborside یک مرکز دسترسی باز هدفمند خواهد بود که شبکه ای مشترک از تخصص را در سراسر دانشگاه، صنعت و دولت ایجاد می کند.
این موضوع و ساختمان از استراتژی کربن زدایی و انرژی های تجدیدپذیر شورا (DARE) با ترکیب فناوری مانند پانل های فتوولتائیک برای ارائه یک منبع انرژی پاک قابل توجه و حذف هرگونه سوخت فسیلی مورد استفاده در محل در طول ساخت، حمایت می کند.
رابرت ویلیامز، مدیر منطقه Morgan Sindall Construction، گفت: «ایفای نقش کلیدی در توسعه SWITCH Harborside که به منطقه کمک می‌کند به سمت آینده انتشار خالص صفر حرکت کند، یک امتیاز است.
بر اساس گزارش های رسانه های محلی، این تسهیلات از صنعت فولاد برای کمک به کربن زدایی فرآیندها، توسعه اقتصاد دایره ای و ایجاد مواد پیشرفته برای انتشار صفر خالص حمایت می کند.

 

مارا دنبال کنید :