تخفیف ۷۰ درصدی برای طرح‌های عمرانی گردشگری استان اصفهان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: باتوجه به رویکرد و مزیت این استان در استفاده از ظرفیت‌های بالای گردشگری مقرر شد بیش از ۷۰ درصد تخفیف به تمام طرح‌های عمرانی حوزه گردشگری استان تخصیص یابد.

به گزارش ضربان خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، جلسه هیئت چهار نفره استان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرکل راه و شهرسازی استان، شهردار اصفهان و رئیس سازمان نظام مهندسی استان تشکیل شد.

  مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در حاشیه این نشست گفت: در این جلسه موارد مرتبط با هزینه ارائه خدمات نظام مهندسی ساختمان در سال‌جاری مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.
وی ادامه داد: همچنین مسائل مرتبط با فرایند استفاده از ظرفیت نظام مهندسی در اجرای ساختمان‌ها بررسی و مقرر شد در اسرع وقت با هماهنگی اداره کل راه و شهرسازی استان، شهرداری اصفهان و سازمان نظام مهندسی استفاده از ظرفیت مجریان ذی‌صلاح در ساخت و سازهای شهری مورد استفاده قرار گیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان عنوان کرد: با توجه به رویکرد و مزیت این استان در استفاده از ظرفیت‌های بالای گردشگری مقرر شد بیش از ۷۰ درصد تخفیف به تمامی طرح‌های عمرانی حوزه گردشگری استان تخصیص یابد که گامی مؤثر در راستای توسعه ساخت و ساز در صنعت گردشگری استان است.

مارا دنبال کنید :